KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15218223
nr 1521 8223
Gustaf Magnusson
(1890-1957), Sverige
Gustaf Magnusson (1890-1957), Gatuscen. Signerad, numrerad 1923. Akvarell, bildmått: 25x21 cm, yttermått inklusive ram: 49x42 cm
Gustaf Magnusson, svensk målare född 1890, död 1957.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
800 kr
måndag 13 februari 2023
kl 19:41:02
13/2 19:28:34
Gustaf Magnusson
Läs mer om Gustaf Magnusson